חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

%D7%94%D7%9B%D7%A8 %D7%90%D7%AA %D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%97

אנדי וניר קורן

קיטו, אקוודור

KOREN FAMILYהרב ניר ואנדי קורן משמשים כרב ורבנית הקהילה בקיטו, אקוודור. נמצאים בתפקיד 3 שנים. את השליחות עצמה התחילו לפני כמעט 10 שנים. תפקידים קודמים: רב ורבנית קהילה במונטריי, מקסיקו (שנתיים), בקנקון, מקסיקו (שנתיים), קאלי, קולומביה (שנתיים)

ילדים:
דניאלה 11
אליה (בת) 9
יואב 7
שני 5
דוד 3

קצת על הקהילה:
הקהילה מגדירה את עצמה כאורתודוקסית, אומנם רוב חבריה מגדירים את עצמם כמסורתיים. יש בערך 500 חברי קהילה פעילים. הקהילה פועלת בקמפוס גדול שבו יש בית כנסת, משרדים, מגרשים, מקווה, תלמוד תורה ותנועת נוער. הרב והרבנית אחראים על כל שירותי הדת והחינוך היהודי לכל הגילאים, כולל התלמוד תורה, שעורים למבוגרים, הכנה לבר/בת מצווה, ניהול המקווה, אירועים מיוחדים לחגים, פעילות ראש חודש לנשים, הדרכה והפעלה בכל האירועים הקשורים למעגל החיים היהודי (חתונות, בריתות, לוויות, וכו’), ועוד. הקהילה חמה והאנשים נחמדים וחשובה להם ההמשכיות של הקהילה ושל העם היהודי ולכן, למרות שבחיים הפרטיים של כל אחד הם לא אורתודוקסים, משקיעים הרבה זמן, מחשבה ומשאבים לפעילות קהילתית.

מה קיבלנו ממכון שטראוס-עמיאל להכשרת שליחים ומהמכון להכשרת מחנכות ע”ש קלאודיה כהן:
הכנה לקראת היציאה, שידוך עם כל קהילה במעמד למצוא את מה שמתאים לנו ולהם, הדרכה ותמיכה במשך כל הדרך, ובעיקר, הרגשת השליחות והידיעה שאנחנו לא לבד ושיש לנו אל מי להתקשר בשעת הצורך. הידיעה שאנחנו חלק מארגון שליחים שעובדים ברחבי העולם מעצים את העבודה בקהילה קטנה כי נותן הרגשה שאנחנו חלק ממשהו גדול יותר

חוויה ומסר לגבי השליחות:
הדרך הכי טובה לקבל זה לתת…

תאריך פרסום:
תגים

פוסטים אחרונים

הצטרפו לניוזלטר

קבלו עדכונים שבועיים על דברי תורה, חדשות ועדכונים כלליים ישירות לתיבת הדוא”ל שלכם מאור תורה סטון.

"*" אינדוקטור שדות חובה

מדינה*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
.pf-primary-img{display:none !important;}