חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

%D7%94%D7%9B%D7%A8 %D7%90%D7%AA %D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%97

אפרת (פרבר) ומקס גודט

מונטבידאו, אורוגואי 

%D7%92%D7%95%D7%93%D7%98 1הרב מקס הוא הרב הראשי לאורוגוואי ואפרת היא הרבנית הראשית. הרב מקס גם משרת כרב הקהילה האשכנזית ואפרת מנהלת את פעילות הנשים בקהילה. הזוג כבר בתפקיד 3 שנים, ובשליחות כמעט 10 שנים. תפקידים קודמים: מנהלים של מרכז הנוער ‘בית’, שליחי בני עקיבא ומורים, ריו דה ז’נרו, ברזיל (4 שנים), רב ורבנית הקהילה בקיטו, אקוודור (3 שנים)

ילדים:
אריה – 9
לוי – 7
שרה – 5
תמר – 3

קצת על התפקידים:
הרבנות הראשית אחראית על החברה קדישא, כשרות, גיטין, גיורים ובירור יהדות. הרב והרבנית גם מארגנים שיעורים ופעילויות מדי שבוע לגברים ונשים מכל הגילים.

מה קיבלנו ממכון שטראוס-עמיאל להכשרת שליחים ומהמכון להכשרת מחנכות ע”ש קלאודיה כהן:
מעבר למוטיבציה ולהשראה שקיבלנו לקראת היציאה לשליחות, למדנו הרבה מאד מהניסיון העולמי הרב של צוות המכון ומהמפגש עם שליחים בשטח.

חוויה ומסר לגבי השליחות:
רבים אומרים שתרמנו עשר שנים לקהילות בהן שירתנו אבל מנענו מילדנו את האפשרות לגדול בישראל ולקבל חינוך יהודי ברמה גבוהה. דבר זה כמובן אינו נכון. למדנו וגדלנו מאד, כיהודים וכבני אדם, בכל קהילה בה שירתנו. קיבלנו הרבה יותר ממה שהענקנו והילדים שלנו פיתחו גאווה עצומה בהיותם שליחים והם מכירים היטב את המציאות של יהודי התפוצות. ללא ספק, שנים אלו של שליחות קירבו אותנו לעם ישראל ומילאו אותנו רוחנית, הביאו תחושת סיפוק ונתנו לנו תחושה של גאווה גדולה בעשייתנו.

תאריך פרסום:
תגים

פוסטים אחרונים

הצטרפו לניוזלטר

קבלו עדכונים שבועיים על דברי תורה, חדשות ועדכונים כלליים ישירות לתיבת הדוא”ל שלכם מאור תורה סטון.

"*" אינדוקטור שדות חובה

מדינה*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
.pf-primary-img{display:none !important;}