לצד קריאת המגילה, גם יחולקו עשרות אלפי משלוחי מנות ומגילות מעוצבות באווירת חג שמחה וצוהלת, במאות ישובים  ברחבי הארץ, מקרית שמונה ועד אילת, והכל ללא עלות, כשירות לציבור הרחב.

השנה, מבקשים במיזם להנגיש את המגילה לקהלים נוספים, ולראשונה יתווספו מוקדים נוספים, שיתקיימו בקניוני עזריאלי ברמלה, בחולון ובחיפה כאשר במוקדים אלו יצורף שחקן למעמד קריאת המגילה, שימחיז את אירועי המגילה בזמן אמת. זאת, כאמור, במטרה להנגיש את הקריאה לקהלים נוספים דוגמת כבדי שמיעה, ילדים, קהל שאינו דובר היטב את השפה ובכלל להנאת הציבור הרחב.

Haifa 2023“כולי תקווה כי מתוך הפורים הזה ומתוך המוקדים הרבים של קריאה משותפת של כללי שבטי ישראל, יעלה ויבוא מסר של אחדות שיאיר גם את דרכם של מנהיגי האומה בבואם לדון בנושאים שבמחלוקת”.

נשיא וראש רשת מוסדות ‘אור תורה סטון’, הרב ד”ר כתריאל ברנדר: “בימים אלה, בהם אנו עדים לשסעים הולכים ומתרחבים בחברה הישראלית, קריאת המגילה, שהינה חלק מהסיפור של כולנו, מספקת הזדמנות לכל חלקי ומגזרי החברה הישראלית להתכנס סביבה”.

“בין אם בבתי הכנסת, במתנ”סים או קניונים – כל משפחה תוכל למצוא את חיבורה לרוח החג, מנהגיו וערכיו, ויחד להרגיש מאוחדים בחוויה יהודית-ישראלית”.

משפחות המעוניינות לקחת חלק במיזם ‘מגילה בקהילה’ מוזמנות להיכנס ולהירשם באתרים של ארגוני צהר ותוכנית ‘יחד – זהות יהודית בקהילה’ מבית רשת ‘אור תורה סטון’, וכן בעמודי הפייסבוק של הארגונים.