חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

srugim new logo

לרגל שבועות: ערב של תורה לכבוד הרב שלמה ריסקין

רשת ‘אור תורה סטון’ תקיים זו השנה השלישית מרתון לימוד מיוחד לרגל חג השבועות שיוקדש לפועלו וחזונו של הרב שלמה ריסקין, רבה של אפרת שייסד ועמד בראשה של הרשת במשך למעלה משלושה עשורים

מערכת סרוגים , כ”ה באייר תשפ”ב 26/5/22

2 w650h331q80

רשת ‘אור תורה סטון’ תקיים זו השנה השלישית מרתון לימוד תורה מיוחד לרגל חג השבועות שיוקדש לכבוד פועלו וחזונו של הרב שלמה ריסקין, רבה של אפרת שייסד ועמד בראשה של הרשת במשך למעלה משלושה עשורים.

מרתון הלימוד יתקיים באמצעות הזום ביום חמישי הבא (2.6), וישודר ב-4 ערוצים לכל רחבי העולם. הלימוד ימשך לכל אורך הלילה ויכלול 12 שעות של הרצאות ושיעורים בעברית, באנגלית איטלקית, ספרדית, צרפתית, גרמנית ופורטוגזית במגוון רחב של נושאים, שיועברו על ידי רבנים ורבניות, מחנכים, בוגרים ושליחים של רשת ‘אור תורה סטון’ בארץ ובעולם. במהלך האירוע אף יתקיים טיש מוזיקלי ברוח החג והלימוד עם הרב שלמה כץ, שהוסמך ע”י הכולל ע”ש שטראוס באור תורה סטון.

“הרב ריסקין הוא אחד הרבנים המרכזיים שחוללו שינוי בפניה של היהדות המודרנית בישראל ובתפוצות”, מציין הרב ד”ר כתריאל ברנדר, נשיא וראש רשת אור תורה סטון. “מורשתו המתמשכת היא בראש ובראשונה אהבתו העצומה לתורה, ובחזונו ופעילותו הוא הצליח לאפשר  לכל יהודי באשר הוא למצוא את מקומו בחיקה של התורה, תוך שהוא מעשיר את היהדות וההלכה ברלוונטיות ויוצר חיבור בין אדם, תורה וחיים”.

“חזון וערכים אלה אותם התווה הרב ריסקין, עיצבו את דמותו של העם היהודי בארץ ובתפוצות בעשרות השנים האחרונות, וגם כיום הם ממשיכים לעמוד כנר לרגלנו בפעילותם של מוסדות רשת ‘אור תורה סטון’, ונוגעים ומשפיעים מדיי יום על חייהם של אלפי יהודים בארץ ובתפוצות” הוסיף. “מסיבה זו, כאשר הגיע הרב ריסקין לגיל גבורות חשבנו שאין דרך טובה והולמת יותר לציין זאת, מאשר במרתון לימוד שכולו תורה, ואנו גאים ושמחים להמשיך במסורת זו שמתקיימת זו השנה השלישית”.

מנכ”ל רשת אור תורה סטון ינון אחימן ציין כי “מי שמכיר את הרב ריסקין, שומע אותו כל העת מודה לקדוש ברוך הוא על כך שאפשר לו ללמוד וללמד תורה, ולכן אנו מאמינים שאין דרך ראויה ומתאימה יותר לכבד את מורשתו מאשר להקדיש לכבודו את מסורת ליל הלימוד המיוחד הזה, שכולו תורה”.

תאריך פרסום:
תגים

פוסטים אחרונים

הצטרפו לניוזלטר

קבלו עדכונים שבועיים על דברי תורה, חדשות ועדכונים כלליים ישירות לתיבת הדוא”ל שלכם מאור תורה סטון.

"*" אינדוקטור שדות חובה

מדינה*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
.pf-primary-img{display:none !important;}