חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

logo arutz sheva 6

הישיבות התיכוניות והאולפנות בראש טבלת בתי הספר המצטיינים

משרד החינוך פרסם את רשימת מוסדות החינוך העל-יסודי המצטיינים בשנת תש”פ. בתי הספר הדתיים מובילים את הטבלה ומוריהם יזכו בתגמול.

ערוץ 7 , ה’ באלול תש”פ 25/08/20 

משרד החינוך פרסם את רשימת מוסדות החינוך העל-יסודי שצוותי ההוראה שלהם יקבלו תגמול כספי בזכות ההישגים הטובים ביותר בשנת הלימודים תש”פ.

התיכונים נמדדים על פי שיעור הזכאות לבגרות, מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה”ל, שירות אזרחי ופרמטרים נוספים.

כמעט כל עשרת המוסדות המצטיינים ביותר הם ישיבות תיכוניות ואולפנות המשתייכות לחינוך הממלכתי דתי. בתי הספר הדתיים מככבים בכל הרשימה המכילה בסך הכל 302 מוסדות חינוך.

עשרת התיכונים המצטיינים:

אולפנת אור תורה נווה חנה באלון שבות
מדרשה תיכונית אור תורה בירושלים
בית מדרש תיכוני אור תורה אריאל בירושלים
הישיבה התיכונית בקריית ארבע
ישיבת בנ”ע פסגת זאב בירושלים
ברנקו וייס בבית שמש
אולפנת צביה יצירתית בירושלים
אורט דתי ע”ש ספניאן בירושלים
אולפנת שעלי תורה בבית שמש
ישיבת אביר יעקב בנהריה
(לרשימה המלאה לחצו כאן)

הרב ד”ר כתריאל ברנדר, נשיא וראש מוסדות אור תורה סטון, אמר: “אנו מברכים את אולפנת ‘אור תורה נווה חנה’, אולפנת ‘אור תורה אוריה’, ‘מדרשה התיכונית אור תורה רמות’, בית מדרש תיכוני ‘אור תורה אריאל’, ותיכון ‘אור תורה דרך אבות’ על התייצבותם בצמרת רשימת בתי הספר המצטיינים בישראל”.

הוא הוסיף, “אנחנו שמחים וגאים במוסדות החינוך של הרשת ששנה אחר שנה מגיעים להצטיינות יתרה וניצבים בגאון בראש רשימת בתי הספר המצטיינים באחוזי הזכאות לבגרות. מדובר בהישג יוצא דופן בכל קנה מידה, כל שכן לאחר שנת לימודים מאתגרת במיוחד בצל הקורונה בה ידע הצוות החינוכי להמציא עצמו מחדש, לגלות גמישות מחשבתית מחוץ לקופסה ומציאת פתרונות פדגוגיים יעילים תוך כדי תנועה, כשהתוצאות מדברות בעד עצמן. כמו כן, אנו גאים בעובדה כי ההצטיינות היא רוחבית וקיימת גם ברמה הערכית של תלמידינו והסגל החינוכי”.

לכתבה המלאה בערוץ 7

 

תאריך פרסום:
תגים

פוסטים אחרונים

הצטרפו לניוזלטר

קבלו עדכונים שבועיים על דברי תורה, חדשות ועדכונים כלליים ישירות לתיבת הדוא”ל שלכם מאור תורה סטון.

"*" אינדוקטור שדות חובה

מדינה*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
.pf-primary-img{display:none !important;}