חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

logo arutz sheva 6

הישיבות התיכוניות והאולפנות בראש טבלת בתי הספר המצטיינים

“הייחודיות והמסר של תיכון ‘אור תורה אריאל’ צריכים להיות בולטים במרחב החינוך הירושלמי”, סיכמה חגית משה, מחזיקת תיק החינוך.

ערוץ 7 , י”ד בטבת תשפ”א 29/12/20 

%D7%97%D7%92%D7%99%D7%AA %D7%9E%D7%A9%D7%94 %D7%91%D7%A8%D7%9E%D7%95%D7%AAחגית משה, סגנית ראש העיר ירושלים ומחזיקת תיק החינוך בעירייה, ביקרה השבוע בבית הספר ‘אור תורה אריאל’ בעיר בשביל לשמוע על ההיערכות לתוכנית הלמידה בזמן הקורונה.

“הייחודיות והמסר של תיכון ‘אור תורה אריאל’ צריכים להיות בולטים ומשמעותיים במרחב החינוך הירושלמי. כיף גדול שהתלמידים שפגשתי סיפרו, בתקופה כה מאתגרת, על מגוון האפשרויות הבחירה, הטיולים והעזרה מהצוות החינוכי”, סיפרה משה.

מנהל בית הספר יובל פרג’ון ציין כי “במהלך הסיור הצגנו לגברת חגית משה את התפיסה והלמידה הפעילה במרחבים הפתוחים בזמן נגיף קורונה והתפתחותו של התיכון”.

כמו כן הוסיף “עסקנו בייחודיות הגדולה של התיכון המשלב חינוך רגיל יחד עם חינוך מיוחד ואת התוכנית האישית שאנו בונים לכל תלמיד. הגברת חגית משה הציעה לקיים שיתופי פעולה נוספים עם עיריית ירושלים והתרשמה מתפקודינו בימי הקורונה”.

ביום ראשון ביטלה ועדת החינוך את התקנה לפיה תלמידי ה’-י’ יילמדו מהבתים ועם תחילת הסגר השלישי הלימודים ימשיכו כסדרם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה ואי הוודאות סביב פתיחת מערכת החינוך בזמן הסגר, בתי-הספר שרויים בחוסר וודאות מתמיד ועליהם לחפש פתרונות יצירתיים על מנת לשמור על הקשר עם תלמידיהם.

לכתבה המלאה בערוץ 7

תאריך פרסום:
תגים

פוסטים אחרונים

הצטרפו לניוזלטר

קבלו עדכונים שבועיים על דברי תורה, חדשות ועדכונים כלליים ישירות לתיבת הדוא”ל שלכם מאור תורה סטון.

"*" אינדוקטור שדות חובה

מדינה*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
.pf-primary-img{display:none !important;}