מוקדים

אור יהודה

פארק קנדה
רחוב ההסתדרות 10
חיים לוי – 0507700579

26/9 - 27/9
13:00 שני
15:30 שני
13:00 שלישי
15:30 שלישי

אופקים

אילן אבגי – 052-8378306
26/9 – 27/9

גן הבנים ,רחוב כצנלסון 13:00 שני
15:30 שני
13:00 שלישי
15:30 שלישי

פארק ידידות, ארבעת המינים
17:30 שני
17:30 שלישי

אזור

פארק בגין
פארק המזרקות
לוטן פרחי – 0509720170

26/9
17:00 שני

אילת

שכונה א. שכונת מבט
שכונת שחמון גינה קהילתית
עדנה לוינשטיין – 0508444849

26/9
18:00 שני

אריאל

גן הבנים
גן יפה נוף
פארק ברוך
פארק הגומי – רח' דרך אפרתה 6.
פארק הספינה
פארק נווה שאנן 59 – סמוך לגני הילדים.
ניצן ויזמן- 054-4552299

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

אשקלון

גן הבנים
גן יהדות חבר העמים

גן יורי שטרן
גן נובי
גן נוצץ (מול אוהל משה)
גן עם שלם
גן תקוותינו
פארק אלון
פארק חטואל
פארק נווה אילן
פארק רוגוזין
גן ערבה
אילן אבגי-0528378306

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:30

בית שאן

אליה אמסלם-0524789840

26/9-27/9
פארק אקליפטוס
גן שעשועים ליד בית כנסת רבין
שני ושלישי בשעה 17:30

27/9
גינת אלון, רחוב אלון 1 בית שאן
גן הפיל, יום ב' שעה 17:30
שלישי בשעה 17:30

בית שמש

פארק התפוח
פארק מגדל המים
פארק נופי אביב,
פארק נופי אביב,
פארק הסביון
פארק הדקל
פארק הנרקיס,
הסיותוונית,
חיים ולצר-0546623666

26/9
שעות הבוקר שני

בנימינה

גן יוגב רחוב הנדיב
גן מאיר רחוב העצמאות
נסיה נהרי-0522256298

26/9 - 27/9
17:00 שני
17:30 שלישי

בת ים

גן חצור
גן ניצחון
גן הראל
גן דקר
רחוב הפלמ״ח 16

בשעה 14:00
גן דקר
בשעה 16:00
גן עצמאות
בשעה 13:00 ו15:00
גן הלנה רחוב הרב ניסים בכר 7
עיריית בת ים
בשעה 14:30
גן העיר יצחק שדה
בשעה 15:30
טיילת בת ים דרך בן גוריון 85
בשעה 16:00
גינת כצנלסון ליד המגדל מים
בשעה 17:00
רואי פרץ-0509036036

גבעת שמואל

פארק רמון ליד המגלשות הגדולותאוריה נגר-0522230602

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

הוד השרון

פארק 1200
פארק ארבע העונות
פארק השחר
פארק מגדיאל
פארק עתידים
צבי ויסברט-0544222739

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

הרלציה

גינת הבנים רחוב הבנים 48
פארק רבין נווה עמל
הגינה בשיכון ויצמן
גן בן שפר
גינת יניב
הגינה מול בית יוליאנה
רחוב יהודה הנשיא
רחוב סוקולוב
גינת רחוב האנפה
הגינה ברחוב ראשון לציון
גינת הבעל שם טוב
יד לבנים
גינת בן יהודה-אושיסקין
גינת החבלים ברחוב פינסקר
גינת הרב נורוק
גינת עידן
גינת ראול ולנברג
גינת רחוב ביתר
גינת שמחה אוראלי
גן דינור באשרמן
גינת רחוב רמז
גינת צבי ברחוב ליברמן
בית כנסת ארם נהריים
גינת פורצי הדרך
פארק הרצליה
שכונת גליל ים פארק
שכונת גליל ים פרשובסקי
גינת הניצנים
גינת צבידוד חיים-0503348188

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00 ו18:00

חדרה

בית הכנסת שכונת ניסן
קובי ברכה-0505831538

26/9
שני בשעה 9:30

חולון

גן דורון לב (מול השופרסל).
שימי הרבסט-0526071903

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

חיפה

26/9 – 27/9

צ'רנט וורקו -0546332659
בגינת חטיבת כרמלי
17:00 שלישי

צ'רנט וורקו -0546332659
גינה ברח' ערד
16:00 שלישי

ברוך דרור-0548823628
גן אנילביץ
שני ושלישי בשעה 16:00

לידיה שטלמח 0584266610
גן בנימין
שני ושלישי בשעה 17:30

לידיה שטלמח 0584266610
גן הזיכרון
16:00 שלישי

לידיה שטלמח 0584266610
גן מדעטק
שני ושלישי בשעה 10:15

ברוך דרור-0548823628
גן פתאל
שני ושלישי

אריה כהן-0525950207
פארק פייזר
שני ושלישי בשעה 17:30

צ'רנט וורקו-0546332659
בגינה קהילתית ברח' חטיבת כרמלי 30
שלישי בשעה 17:00

שמואל גולדפרב-0542558301
פארק תיאטרון הצפון
שני ושלישי

צ'רנט וורקו-0546332659
גינה קהילתית ברח' ערד ליד אנדרטה.
שלישי בשעה 16:00

חצור הגלילית

נעמה צפניק-0507289628
גן האנדרטה
גן הילל
פארק המשפחות

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

טירת כרמל

אפרת זומר/יעל שורץ-0508757898
פארק גלי כרמל

יבנה

יהונתן שלם-0524547376
בסקייטפארק מול רחוב הרצל, נאות שמיר
בשעה 17:00 בשני ושלישי
מול פארק הנחל, יבנה הירוקה
בשעה 16:00 בשני ושלישי

פארק הנחל
בשעה 18:00 בשני ושלישי

גן האבוקדו, רחוב אבוקדו/אשכולית
בשעה 16:00 בשני

יקנעם

שני מלכא-0504516554
גגות ירוקים פארק שבעת המינים
פארק חופז
פארק סיטי יקנעם
שכונה ותיקה גן שמואל
שער הגיא פלאפארק

אורנה אנקר שמיר-0542504212
שדרות הראשונים 12 יקנעם מושבה

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:30

ירוחם

בפארק הגדול ברח' בורשטיין.
גינה קהילתית שכונת הגבעה
גן משחקים רח' יצחק שדה
גן משחקים שכונה צפונית
גן משחקים שכונת השקד
גן משחקים שכונת נווה עמק
שילה בן-דרור -0586071608

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

גינה קהילתית שכונת אופק
שני בשעה 17:00

ירושלים

רעות פרנקל-0523121556
גינת חביבה בשעה 16:30 בשני ושלישי
פארק סן סימון
, בשעה 16:30 בשני ושלישי

נחמה אלקובי-0508849820
דב יוסף, גילה א' ורדינון 14, גינה קהילתית
הגננת 20 , ע"י ביה"ס ארץ הצבי
זיידנברג. רחוב הגננת
בשעה 17:00 בשני ושלישי

ציפי דגן-0523587872
גן ילדי צרפת, הרב אבידע 5
שני בשעה 17:00

כוכב יאיר

יעל פסחה-0544839827
אמפי כוכב יאיר
רחבת בתי הכנסת

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

כפר ויתקין

אליהו סטולוביץ -0505963464
חופית

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

כפר יונה

תמר עמיחי-0528452519
גינה גבעת אלונים
גינה יפה נוף
גן בראזני
גן ציבורי רחוב ההדרים
פארק שרונה

26/9 - 27/9
שני ושלישי

כרמיאל

איריס צין-0546626088
מתנ"ס גבעת רם אסיף 4
מתנ"ס לוטוס משעול נורית 2
מתנ"ס מגדים פסגה 71
מתנ"ס מרכז צה"ל 105
מתנ"ס רבין ההגנה 77
 פעילות לפני החג

יוסף חוטר-052-7710018
פארק אופירה
פארק רבין
בשעה 17:30 בשני ושלישי

פארק הגליל
בשעה 17:00 בשני

לפיד

יהודה ישרים-0526691574
בית התרבות

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

מ.א מעלה יוסף

אליהו גליל-0534312696
זרעית
שתולה
גן בראזני

עין יעקב
בשעה 12:00 בשני

לפידות
בשעה 16:00 בשלישי

אבן מנחם
צוריאל

מבשרת ציון

אליהו סימן טוב-0506733186
גן רכס חלילים
גן הוורד-רחוב זהבית

26/9 - 27/9
שני ושלישי

מעלה אדומים

יוסף פרנק -0528857686
הפארק המרכזי מעלה אדומים
בית אבות מעלה אדומים
כיכר יהלום מעלה אדומים
פארק הקרן מעלה אדומים
פארק המשפחה מעלה אדומים
מגן דוד אדום מעלה אדומים

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 15:30-17:00

מגדל העמק

שיראל ורשינין-0526726836
פארק הזיתים 
בשעה 17:00 בשלישי

פארק הראשונים
בשעה 17:00 בשני ושלישי

רחוב חרוב
בשעה 17:00 בשני

מעלות

מנחם ויצמן-0527906438
שכונת הזיתים, פארק משחקים ברחוב סחלב
ליד מגדל המים
פארק המים בשכונת רבין

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 16:00

משגב

צוריאל אסף-0547874781
אשחר, גן המשולש

26/9
שני בשעה 17:00

נתיבות

תמר בונה-0549492110
נתיביון
סקייטפארק בחורש
נוה שרון
מגרש ליד המר
גן משחקים ליד אלי זול

26/9 - 27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

נתניה

שגיא אבודרהם -0507119500
מתנס דורה

26/9
שני בשעה 19:00

עין חרוד מאוחד

אמילי זיידל-0503199172

עכו

עמיחי כהן-0525458288

26/9
גן שעשועים שכונת יעל
שני בשעה 16:30

26/9
שיכון 3
שני בשעה 12:00

עמק יזרעאל

קובי ברכה-0505831538

26/9
שני בשעה 9:30
קרית טבעון. ליד בית כנסת רבי יהודה הנשיא

26/9
שני בשעה 10:00
תל יוסף
תמרת ליד בית הכנסת
ציפורי ליד בית הכנסת

עפולה

לילך דה-פז-0509002460

26/9 - 27/9
גן גאולים
שני ושלישי בשעה 17:00

26/9 - 27/9
עפולה הירוקה
שני ושלישי בשעה 18:00

פרדס חנה כרכור

טל בריל-050-4939219
26/9 – 27/9

גן וויל
בשעה 18:00 בשני ושלישי

גן כרכור

מתחם שיהר, דרך הנדיב 102
שני בשעה 17:00

במדשאת המתנס, רחוב הבוטנים
שני בשעה 17:00

משפחת אלמקייס רח' שבי ציון 15
שני בשעה 13:30

משפחת פוקס הגלעין 6/7
שני בשעה 17:00

בוסתן אור
שני ושלישי בשעה 17:00

הברווזן המכוער
שני ושלישי בשעה 17:30

פארק פיק"א הגדוד
שני ושלישי בשעה 18:30

גינת חלומות כרכור, גבע 5
שני ושלישי בשעה 17:00

גינת יובלים כרכור
שני ושלישי בשעה 17:00

גינת פינוקיו נאות יובלים
שני ושלישי בשעה 17:00

גינה מול פוליצר כרכור
שני ושלישי בשעה 17:00

בחצר של משפחת פרל רח' פומלית 12 ב
שני ושלישי בשעה 12:45

גינת העסיס הישנה
שני ושלישי בשעה 17:00

גינת העסיס החדשה
שני ושלישי בשעה 17:00

הדר סנטר
שני ושלישי בשעה 17:00

גן הציפורים
שני ושלישי בשעה 17:00

דשא מרכזי בשכונת דרוקר
שני ושלישי בשעה 17:00

גן הנסיך הקטן ביפה נוף
שני ושלישי בשעה 17:00

גן עמי ותמי רח' אילת יפה נוף
שני ושלישי בשעה 17:00

פתח תקוה

אריה אנגלמן-0505859847
באם המושבות

בשכונת עין גנים, גן רשיש
גינת האילנות (אם המושבות)
גן יהונתן ב
שני בשעה 17:00

שכונת כפר גנים
רחוב משה שמיר
שני ושלישי בשעה 17:00

מרכז קהילתי רמת ורבר
שני בשעה 17:40

צור יגאל

יעל פסחה-0544839827
פארק אתגרי כוכב יאיר
רחבת בתי הכנסת

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

צור יצחק

ניר ויסמן-0547571786
רחבת בית הכנסת הקהילתי "דרכי נועם"

26/9
שני בשעה 16:00

קדימה

דניאל ביאליק-0457267897
גן משחקים רחוב הקשת
פארק בני ביתך

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

קדימה צורן

לימור כהן-0549107956
פארק בני ביתך
פארק רמת אמיר

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

קצרין

צפיה מזומן-0585602533
בפארק החדש רובע
שכונת אפק
שכונת נווה

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

קריית אתא

יובל ציטרין-0547602647

26/9-27/9
פארק כצנלסון (מול כצנלסון 40)
שני ושלישי בשעה 17:00

26/9-27/9
פארק הרצל (מול הרצל 40)
שני ושלישי בשעה 17:30

קרית אונו

אייל אריאל-0544636696
הספורטק

קרית חיים

שמואל גולדפרב-0542558301
פארק תאטרון הצפון

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 16:00

קרית טבעון

דידי רייכנר -0524506811
בית ספר מיתרים

26/9-27/9
שני ושלישי בשעות הבוקר

ראש העין

שגיא עמוס-0558830863
הרב גורן 1 פסגות אפק

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 10:15 ו16:00

רוויה

אליה אמסלם-0524789840
גן השעשועים ליד בית הכנסת

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

רמות מאיר

אילן סעדה-0537245924
רחבת בית כנסת רמות מאיר

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 17:15

רמת גן

נויה מאור-0586913037
אלקס (קרית בורוכוב) 2
גן אלי כהן רמת עמידר 2
גני ערמונים 2
מרום נוה 2

אביב לוי-0542033341 רמת גן-גבעת שמואל

אורי וייל-0528883232
גינת גפן, מורדי הגטאות 7, שכונת הגפן
גינת צלינה
בשני ושלישי בשעה 17:00

גינת שקדיה, בין רחוב שקדיה לרחוב הדר
בשני ושלישי בשעה 17:20

גינת חרוזים, שכונת חרוזים, יהודית 2
בשני ושלישי בשעה 17:30

איתן פלהיימר -0545266601
גן אהרונסון
בשני ושלישי בשעה 18:00

פארק שדרות הקונגרס
בשני ושלישי בשעה 17:30
גינת גפן, מורדי הגטאות 17:00
גינת שקדיה, שכונת הגפן 17:20
גן צלינה, שיכון ותיקים 16:45
גינת חרוזים, שכונת חרוזים 17:00
גינת הגת, רחוב הגת(סמוך לקריניצי/ הרא"ה): 17:00

רמת השרון

עזריאל רבינוביץ-0522407737
גינת אלכסדרוני
גינת אלכסדרוני 2
גינת המטוס
פארק הנצח

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

רמת ישי

רוית שבו-0549805504
גן משחקים פרדס וחיסכון (מול חטיבת היובל)
גן המשחקים צמוד לויקטורי קידמת ישי

26/9-27/9
שני ושלישי בשעה 17:00

רעננה

קובי פסל-0507605173
גינת קלאוזנר
פארק רעננה – באזור האגם

שני בשעה 17:00

גינת שוורץ
פארק נווה זמר

שני ושלישי בשעה 17:00

פארק אורי גורדון
שני ושלישי בשעה 17:30

 

שדה יעקב

גדליה פנסטרהיים-0538216696
גן שעשועים הרחבה, אחר צהריים ביום שני
רחבת בית הכנסת ביום שלישי

תל אביב

שירה מלר-0545508776
אשכול צ'רטוק
שני ושלישי בשעה 12:00

גינת ז'ילבר
גינת פוליטי
גינת רוזין
מרכז ברודצקי
שני ושלישי בשעה 17:00

אורי וייל 0528883232
גן תל אביב
שני ושלישי בשעה 17:10

נעמה שטרן-0543360823
גן אורי ברחוב לסר אורי
שני בשעה 16:30

משה בר חן-0544406789
רחבת הבימה
כיכר רבין
שני ושלישי בשעה 10:15

פארק צייטלין
שני בשעה 10:15