חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שתי חיילות בוגרות מדרשת או”ת לינדנבאום קיבלו את אות מצטיין הנשיא

יום העצמאות התשפ”ד, 14 למאי 2024

Staff Sgt M

אור תורה סטון מצדיעה לשתיים מבוגרותינו שקיבלו מנשיא המדינה יצחק הרצוג את אות מצטיין הנשיא ביום העצמאות ה76 של מדינת ישראל, כהוקרה על שירותן המשמעותי בצה”ל ועל תרומתן יוצאת הדופן למדינה – במיוחד בשנה מאתגרת זו.

סמ”ר מ’, בוגרת מדרשת או”ת לינדנבאום תכנית חו”ל, היא חיילת בודדה מארה”ב המשרתת ביחידת “רוכב שמיים” בצה”ל. בשל אופייה של יחידת הרחפנים המובחרת, שמה המלא ותמונתה של מ’ אסורים לפרסום.

סגן נעמי כהן, בוגרת מדרשת או”ת לינדנבאום ‘מתת’ בכרמיאל, היא קצינת נפגעים בחיל השריון, אשר בתפקידה משמשת כגורם המקשר בין צה”ל לבין ומשפחות שכולות, , מרגע קבלת הבשורה הקשה ותוך לליווין בכל שלב בהמשך הדרך הקשה.

Lieutenant Nomi Cohen

מדי שנה מקבלים 120 חיילים את אות “מצטייני הנשיא”  בטקס מיוחד המתקיים בבית הנשיא ביום העצמאות בהשתתפות נשיא המדינה, הרמטכ”ל, צמרת צה”ל ומשפחות המצטיינים. כרשת, אנו אנו גאים לראות מדיי שנה ושנה את בוגרינו בין הזוכים באות ההצטיינות בזכות עשייתם ופועלם למען המדינה.

“מ’ ונעמי הן צעירות מצטיינות שמשרתות את מדינת ישראל ברמות הגבוהות ביותר”, מספר הרב אהד טהרלב, ראש מדרשת או”ת לינדנבאום שממשיך לבקר וללמוד תורה עם הבוגרות המשרתות בבסיסים ברחבי הארץ. “למעלה מ-350 בנות מדרשת או”ת לינדנבאום משרתות בתפקידים משמעותיים בצה”ל כעת. הן מסורות להפליא וחדורות מוטיבציה, והן מקדשות את שם ה’ מדי יום”.

תאריך פרסום:
תגים

פוסטים אחרונים

הצטרפו לניוזלטר

קבלו עדכונים שבועיים על דברי תורה, חדשות ועדכונים כלליים ישירות לתיבת הדוא”ל שלכם מאור תורה סטון.

"*" אינדוקטור שדות חובה

מדינה*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
.pf-primary-img{display:none !important;}