חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אולפנת ‘אור תורה נווה חנה’ ע”ש חנה אהרמן

girls high school 2023

אולפנת ‘אור תורה נווה חנה’, ע”ש חנה אהרמן, נוסדה בגוש עציון בשנת 1984 לשם מתן מענה חינוכי, ערכי ותורני לבנות המעוניינות בהרחבת הדעת מתוך מחויבות לדרך התורה והמצוות.

האולפנה ידועה בגישה חדשנית ובמצוינות לימודית המורכבת מדרישות לימודיות גבוהות ומחייבות. תלמידות האולפנה משלבות לימודי תנ”ך וגמרא עם אמנות, ספרות, טכנולוגיה ומדעים. 

בחזונה של האולפנה עומדת האמונה כי בכל אדם קיים ניצוץ אלוקי, ניצוץ של קדושה וטוב. התלמידות מתחנכות לחזות בניצוץ הזה בעצמן ובזולת כבסיס לחברה מתוקנת.

כחלק מתפיסת החינוך באולפנה, פועל צוות האולפנה להקניית רעיונות ערכיים לצד כללים להתנהגות מעשית יומיומית, אשר שילובם יכשיר את התלמידות לנהל דיאלוג עם דעות מגוונות ולהתמודד עם מורכבויות שונות במהלך חייהן. התלמידות מתחנכות על חירות מחשבתית שיש בה אחריות אמיתית לפועלן כנערות דתיות, ובכך מקבלות מענה דתי רלוונטי למול אתגרי המאה ה-21.

כמי שלוקחת חלק גם בבניין עולמה האישי והערכי של התלמידה, מעודדת האולפנה גם פעולות התנדבותיות מגוונות בקרב תלמידותיה כגון: פעילות במועדון שלווה לילדים עם צרכים מיוחדים בגוש עציון, התנדבויות בבתי חולים, בבתי אבות, במועדוניות לילדים ועוד.

מושגי היסוד המלווים את הצוות והתלמידות באולפנה בכל פעילותם הם: מורכבות – דיאלוג – תהליך – חירות – אחריות.

ראש האולפנה:רוחמה גבל רדמן
מנהלת התיכון:חני וינקלר
טלפון:02-9931262
טלפון:
פייסבוק 
אינסטגרם 

הצטרפו לניוזלטר

קבלו עדכונים שבועיים על דברי תורה, חדשות ועדכונים כלליים ישירות לתיבת הדוא”ל שלכם מאור תורה סטון.

"*" אינדוקטור שדות חובה

מדינה*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
.pf-primary-img{display:none !important;}