חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כולל שטראוס להסמכת רבנים לתפוצות

%D7%92%D7%98%D7%A0%D7%95 %D7%91%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%9C 2023 e1682506695727כולל שטראוס להסמכת רבנים לתפוצות מיועד לאברכים ישראלים הרוצים לצאת לשליחות רבנית בתפוצות, כמו גם לבני קהילות חו”ל המגיעים מהתפוצות ורוצים לרכוש או לחזק את הכשרתם הרבנית על מנת לחזור לשירות מיטבי בקהילתם בחו”ל.

הכולל מאפשר הכנה אינטנסיבית וייעודית לקראת שירותם של האברכים כרבנים בתפוצות, והאברכים מתעמקים בחומר ההלכתי-מעשי הנדרש לשם שירות ייחודי ומועיל, המתבסס על הידע הקיים שלהם במקורות היהדות ובחוק היהודי, תוך הבנה בסיסית של הצרכים הייחודיים בני זמננו המאפיינים את החיים היהודיים סביב העולם. בסיום תכנית הלימודים, המכון עובד בשיתוף מכון שטראוס-עמיאל על מנת למצוא את המקום המתאים עבור האברכים – לשליחותם הרבנית בתפוצות.

תלמידי הכולל ומשפחותיהם, המתגוררים בקמפוס ע”ש רוברט מ. ברן, לומדים שנתיים בתכנית המקיפה ובנוסף מתמודדים מול סוגיות חברה וניהול קהילה, עד ליציאתם לשליחות.

אברכים בעלי רקע ישיבתי המבקשים להשפיע על קהילות בחו”ל ולשמש כרבנים בתפוצות, כמו גם תלמידים בעלי רקע תורני משמעותי מהתפוצות – מוזמנים לכולל כדי לגדל את קומתם התורנית-הלכתית ולהיות חלק משירות עשיר ומשמעותי בעם ישראל.

בנוסף להכשרתם בכולל, האפשרות להשתתף בהכנה ספציפית לשליחות המתקיימת במכון שטראוס-עמיאל פתוחה בפני האברכים, וזאת לשם הכשרה מקסימלית טרם הגעתם או חזרתם לקהילה בחו”ל.

ראש הכולל:הרב אליהו גטנו
Director:
טלפון:052-5856895
טלפון:02-5880900
פייסבוק 
אינסטגרם 

הצטרפו לניוזלטר

קבלו עדכונים שבועיים על דברי תורה, חדשות ועדכונים כלליים ישירות לתיבת הדוא”ל שלכם מאור תורה סטון.

"*" אינדוקטור שדות חובה

מדינה*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
.pf-primary-img{display:none !important;}