חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדרשה תיכונית ‘אור תורה’ ע”ש ג’ני ספירשטיין

%D7%AA%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%AA %D7%94%D7%92%D7%A9%D7%9D %D7%A8%D7%9E%D7%95%D7%AA %D7%91%D7%A0%D7%95%D7%AAמדרשה תיכונית ‘אור תורה’ ע”ש ג’ני ספירשטיין נוסדה בשנת תשנ”ו ומתאפיינת במקום להעצמת האישיות הדתית של הנערות. במדרשה לומדות הבנות את אהבת הלימוד ורואות במדרשה את ביתן בגאווה. הבנות במדרשה מתחנכות על רקע תפיסת העולם הציונית-דתית, והן לומדות את השילוב בין תורה לתיקון עולם: בין מחויבות הלכתית לחוויה, בין מצוינות למעורבות חברתית, בין התביעה לקשר האישי. 

צמיחה דתית ורוחנית – המדרשה מכוונת את התלמידות להתפתחות רוחנית ודתית מתוך לימוד וחוויה. לצד התכניות החינוכיות, מציע בית המדרש מגוון תכניות לימוד בעלות אופי רלוונטי ומשמעותי.

מצוינות – המדרשה מחנכת למצוינות בתחום הלימודי. עיקרון זה משלב בין הכנה אחראית לבגרות, הרחבת אופקים וגירוי אינטלקטואלי. אחוז המסיימות בגרות בהצטיינות במדרשה הוא גבוה. רבות מהתלמידות מרחיבות את אופקיהן בשתי מגמות וכותבות עבודות גמר.

מחויבות חברתית – המדרשה מעודדת את התלמידות למנהיגות, מעורבות חברתית ופעילות בתוך הקהילה. בנוסף לשותפותן המלאה של הבנות בתנועות הנוער השונות, הן מתנדבות ומובילות פרויקטים בית ספריים.

יחס אישי – הליווי הפרטני מצד צוות המדרשה והקשר האישי הם “עמוד השדרה” של העבודה במדרשה. הצוות מסור וקשוב לתלמידות, ומיישם את תפקידו המרכזי בבניית הזהות האישית והערכית של כל תלמידה. רבות הבנות במדרשה הרואות בצוות מודל לחיקוי וכתובת להתייעצות.

מנהלת:חנה עסיס
מנהלת חט"צ:חני בנטאטה
טלפון:02-5712181
טלפון:
פייסבוק 
אינסטגרם 

הצטרפו לניוזלטר

קבלו עדכונים שבועיים על דברי תורה, חדשות ועדכונים כלליים ישירות לתיבת הדוא”ל שלכם מאור תורה סטון.

"*" אינדוקטור שדות חובה

מדינה*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
.pf-primary-img{display:none !important;}